Žiarovka LED CORN HL0010620007 7W 6400K E27
Kód: 166179
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka.
Watáž: SMD LED 7W, 760lm.
Farba svetla: 6400K - studené svetlo.
Závit: E27.
Rozmery: 3,5 x 13,5 cm.
170-265V/50-60Hz, priemerná životnosť: 20 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985572710 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 3,5 |
| Výška: | 13,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 760lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 170-265V |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
