Žiarovka LED CORN HL0010620007 7W 2700K E27
Kód: 166180
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 7W, 760lm. Farba svetla: 2700K - teplé svetlo. Závit: E27 Rozmery: 3,5 x 13,5 cm. 170-265V/50-60Hz, priemerná životnosť: 20 000 hodín.Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 3,5 |
| Výška: | 13,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 760lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 170-265V |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
