Žiarovka LED CORN HL0010620004 4W 6400K E27
Kód: 166178
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka.
Watáž: SMD LED 4W, 360lm.
Farba svetla: 6400K - studené svetlo.
Závit: E27.
Rozmery: 3 x 9,5 cm
170-265V/50-60Hz, priemerná životnosť: 20 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985571263 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 3 |
| Výška: | 9,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 360lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 170-265V |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
