Žiarovka LED Combo HL0010730010 10W E27 3000K-4000K-6400K
Kód: 216397
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985598567 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED žiarovka COMBO, s možnosťou meniť farbu svetla od teplej po studenú. |
| Šírka: | 0,6 |
| Výška: | 10,8 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 940 lm |
| Farba svetla: | 3000K-4000K-6400K možnosť meniť farbu svetla teplá/neutrálna/studená |
| Napätie: | 175-250V / 50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
