Žiarovka LED 9W E27 4200K LA07-00921
Kód: 167244
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8605036610081 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 10,8 |
| Hmotnosť: | 0,3 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 720 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Materiál: termoplast / hliník |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
