Žiarovka LED 9W E14 Guľka 3000K LA01-00710
Kód: 167287
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8605036609665 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Materiál: termoplast + hliník |
| Šírka: | 4,68 |
| Výška: | 8,82 |
| Hmotnosť: | 0,3 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 720 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
