Žiarovka HL420 40W E14 číra
Kód: 166187
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Žiarovka v tvare plameňa, číra.
Watáž: 40W, 280lm, 220-240V/50-60Hz.
Závit: E14.
Rozmery: 11,5 x 3 cm.
Priemerná životnosť: 1 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8698965413779 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 40W; Závit E14; 280lm; 3000K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 1000h |
| Šírka: | 3 |
| Výška: | 11,5 |
| Hmotnosť: | 0,005 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 280lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 1000h |
| Materiál: | sklo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
