Žiarovka HL0010040006 6W 6400K E14
Kód: 194109
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare plameňa.
Watáž: SMD LED 6W, 510lm. Farba svetla: 6400K - studené svetlo.
Závit: E14.
Rozmery: 3,7 x 12,5 cm.
175-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| EAN: | 8680985532219 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 520 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 175-250V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
