Žiarovka halogénová 25W G9 220-240V modrá
Kód: 166095
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Halogénová žiarovka modrá (biele svetlo).
Watáž: 25W, 100lm, 3000K, 220-240V/50-60Hz.
Rozmery: 4 x 1,3 cm.
Priemerná životnosť: 2 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky halogénové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8698965418521 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 25W; Závit G9; 100lm; 3000K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 2000h |
| Šírka: | 1,3 |
| Výška: | 4 |
| Hmotnosť: | 0,005 |
| Závit: | G9 |
| Watáž: | 25W |
| Svietivosť: | 100 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 2000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
