Žiarivka LED ZTS-RGD-0402 9W
Kód: 177120
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarivky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 177120 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Tehcnické parametre:; 220-240V/50-60Hz; 9W; 4200K; IP20; |
| Hmotnosť: | 2 |
| Watáž: | 9W |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
