Žiarivka HL0040030036 36W 6400K T8 G13
Kód: 166079
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Žiarivka v tvare tuby.
Watáž: 36W, 6400K, 2400-2760 lm.
Rozmery: 120 x 2,6 cm.
Závit: T8 G13
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 8 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarivky |
|---|---|
| EAN: | 8680985519166 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Úsporná žiarovka TUBE-8 |
| Šírka: | 120 |
| Výška: | 2,6 |
| Závit: | G13 |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 8000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
