Žiarivka 36W 4200K G13
Kód: 83807
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Žiarivka v tvare tuby.
Watáž: 36W/840, 4200K, 2760lm.
Závit: G13.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 8 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarivky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 043168375566 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 36W/840; Závit G13; 2760lm; 4200K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 8000h |
| Hmotnosť: | 0,15 |
| Závit: | G13 |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2760 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 8000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
