Žiarivka 18W 4200K G13
Kód: 81350
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Žiarivka v tvare tuby.
Watáž: 18W/840, 4200K, 1150lm.
Závit: G13.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 8 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarivky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 5994100171959 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 18W/840; Závit G13; 1150lm; 4200K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 8000h |
| Hmotnosť: | 0,08 |
| Závit: | G13 |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1150 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
