Žiar. HL448L JC 6400K
Kód: 179070
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8698965418552 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 1W; Závit G4; 80lm; 6400K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 25000h; SMD LED; |
| Šírka: | 1,7 |
| Výška: | 5,3 |
| Hmotnosť: | 0,03 |
| Závit: | G4 |
| Watáž: | 1 W |
| Svietivosť: | 80 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
