Žiar. HL448L JC 2700K
Kód: 179071
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8698965418545 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 1W; Závit G4; 80lm; 2700K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 25000h; SMD LED; ; ; |
| Hmotnosť: | 0,01 |
| Závit: | G4 |
| Watáž: | 1 W |
| Svietivosť: | 80 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplé svetlo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
