Záhradné svietidlo Inox torch 8261 chróm
Kód: 181358
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250382616 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 7,6 |
| Výška: | 38 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 25W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Obchodný text: | Nástenné vonkajšie svietidlo INOX TORCH |
| Hĺbka: | 18 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm matný |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | INOX TORCH |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
