Záhradné LED svietidlo Balimo 7479 so senzorom biele
Kód: 215967
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250374796 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie LED svietidlo BALIMO na stenu, so senzorom. |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 13 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 560 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Ďalšie funkcie: | senzor pohybu 7 metrov 106° |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | BALIMO |
| Hmotnosť: | 1,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
