Svietidlo záhradné Velence 8201 biela
Kód: 196321
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250382012 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 21 |
| Výška: | 35 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP43 |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné svietidlo VELENCE v klasickom štýle. |
| Hĺbka: | 23 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | VELENCE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
