Svietidlo záhradné stropné Zombor 7820 antracit
Kód: 215975
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250378206 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie svietidlo ZOMBOR na strop. |
| Šírka: | 9 |
| Výška: | 14 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | GU10 |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Watáž: | 1x max 35W |
| Farba: | antracit |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ZOMBOR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
