Svietidlo záhradné Seattle 8169 čierna
Kód: 209322
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 5998250381695 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Záhradné svietidlo SEATTLE na stenu |
| Šírka: | 15,6 |
| Výška: | 26,6 |
| Hmotnosť: | 3,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 11W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Hĺbka: | 10 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | SEATTLE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
