Svietidlo záhradné Medina 8833 čierne
Kód: 180832
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250388335 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné svietidlo MEDINA. Svieti z oboch koncov. |
| Šírka: | 8 |
| Výška: | 16 |
| Hĺbka: | 9 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 2x max 10W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | MEDINA |
| Hmotnosť: | 2,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
