Svietidlo záhradné Konstanz 8248 čierna
Kód: 197647
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 5998250382487 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 74 |
| Výška: | 206 |
| Hmotnosť: | 15 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 3x max 100W |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Záhradné stĺpové svietidlo KONSTANZ |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | KONSTANZ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
