Svietidlo záhradné Chile 8034 leštený hliník
Kód: 180837
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250380995 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 6,5 |
| Výška: | 14,5 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 2x max 35W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Obchodný text: | Nástenné vonkajšie kovové svietidlo CHILE. Svieti z oboch koncov. |
| Hĺbka: | 9,4 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | hliník brúsený |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | CHILE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
