Svietidlo podhľadové vstavané L01-41 sklo
Kód: 191848
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8605036639167 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Farba svetla: | 4200K |
| Napätie: | 220-240V |
| Svietivosť: | 180 lm |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 3 |
| Závit: | GU10 |
| Obchodný text: | Krásne vstavané svietidlo zo vzorovaného skla. S podsvietním 3W-180lm. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + sklo |
| Farba: | chróm + číra |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
