Svietidlo nástenné HL2001 8W elektronické
Kód: 163203
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elektronické nástenné svietidlo s vypínačom.
Watáž: 8W, 6400K, 220-240V/50-60Hz, IP20.
Závit: T5.
Rozmery: 34,3 x 2,2 x 4,2 cm.
Farba: biela.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné podlinkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8698965416626 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Elektronické nástenné svietidlo s vypínačom. |
| Šírka: | 34,3 |
| Výška: | 2,2 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | T5 |
| Watáž: | 8W |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Séria: | ALFA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
