Svietidlo LED nástenné HL3011L 9W
Kód: 182738
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástenné LED svietidlo s vypínačom.
Watáž: SMD LED 9W, 6400K, 538lm , závit T8.
Rozmery: 60 x 3,1 x 3,7 cm.
Farba: biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 20 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné podlinkové |
|---|---|
| EAN: | 8680985501772 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo s vypínačom. |
| Šírka: | 60 |
| Závit: | T8 |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 538 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | spájateľné |
| Séria: | OMEGA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
