Svietidlo na lištový systém 10W LD31-01500 čierne
Kód: 235499
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8605036614461 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | LED svietidlo na lištový systém. |
| Dĺžka: | 13 |
| Priemer: | 5,4 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 1185 lm |
| Farba svetla: | 6500K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ALLEA |
| Energická trieda svetelného zdroj: | E |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
