Svietidlo LED zapustené LTD01-31 biele
Kód: 218057
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8605036661366 |
| Značka: | Beghler |
| Obchodný text: | Zapustené SMD LED svietidlo. LED čip SAMSUNG, predradník OSRAM. |
| Šírka: | 22,5 |
| Výška: | 3,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 3620 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | FLAT |
| Ďalšie údaje: | montážny otvor 21 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
