Svietidlo LED zapustene 7W 4200K LP14-30610
Kód: 210809
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8605036611026 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo na zapustenie. Montážny otvor 8,93 cm. |
| Šírka: | 11,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 840 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Hĺbka: | 4,5 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
