Svietidlo LED Zapustené 24W 4200K LP10-02410
Kód: 207685
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8605036696405 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | SMD LED panel, bezrámikový. Montážny otvor je nastaviteľný 13 - 16 cm. |
| Šírka: | 20 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2880 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
