Svietidlo LED zapustené 20W 3000K kruhové PL05-02000
Kód: 218992
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8605036612207 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo zapustené do stropu. |
| Šírka: | 22,2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1600 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | montážny otvor 18,5 - 20 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
