Svietidlo LED zapustené 12W 3000K štvorcové LP12-31200
Kód: 167531
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8605036610500 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Montážny otvor je nastaviteľný od 2,6-10,3cm. |
| Šírka: | 10,5 |
| Výška: | 10,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 960 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
