Svietidlo LED záhradné nástenné Trogir 7134 antracit
Kód: 215962
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250371344 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie LED nástenné svietidlo TROGIR. |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 5 |
| Hĺbka: | 13,2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6,5W |
| Svietivosť: | 590 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Farba: | antracit |
| Séria: | TROGIR |
| Hmotnosť: | 1,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
