Svietidlo LED záhradné Dojran 77021 čierne
Kód: 221738
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| EAN: | 5996595770211 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné solárne LED svietidlo. S zypínačom, so senzorom. |
| Šírka: | 19 |
| Výška: | 28 |
| Hĺbka: | 12 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 500 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | svetelný senzor, pohybový senzor 3-10m 180° |
| Ďalšie údaje: | DC 3,7V |
| Séria: | DOJRAN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
