Svietidlo LED záhradné Detroit 8143 matný chróm
Kód: 180446
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250381435 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie stĺpikové LED svietidlo DETROIT. |
| Šírka: | 10 |
| Výška: | 50 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 450 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | DETROIT |
| Hmotnosť: | 2,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
