Svietidlo LED reflektorové Pegasus HL0680320100 100W 6400K IP65
Kód: 262025
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 100W,11700lm 6500K IP54 Farba: čierna,biela Priemerná životnosť: 30 000hod Popis: prenosný reflektor s prívodným káblomDodatočné parametre
| Kategória: | Prenosné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8683684229619 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prenostný LED reflektor |
| Watáž: | 100W |
| Svietivosť: | 11700lm |
| Farba svetla: | 6400K |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60HZ |
| Šírka: | 22,33 |
| Výška: | 19,48 |
| Farba: | čierna |
| Energická trieda svetelného zdroj: | E |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
