Svietidlo LED vstavané LP08-02430 30W 5000K
Kód: 167471
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8605036699451 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo na zapustenie. Montážny otvor 13,5 cm. |
| Šírka: | 16,5 |
| Výška: | 4,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2250 lm |
| Farba svetla: | 5000K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
