Svietidlo LED vstavané LD04-00800 1W 3000K
Kód: 159251
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8605036699314 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 3,2 |
| Výška: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1W |
| Svietivosť: | 30 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | COB LED. Montážny otvor 30mm. |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
