Svietidlo LED vstavané HL0160610030 30W biele
Kód: 216595
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 30W SMD LED 6400K,2850lm 100-265V/50-60Hz IP20 Priemerná životnosť 25 000h BIELA framelessDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985594095 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 22,3 |
| Výška: | 1,9 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2850 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Obchodný text: | Vstavané LED svietidlo STELLA, hranaté. Možnosť nastaviť pre rôzne veľkosti montážneho otvoru: od 55 do 200 mm. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | STELLA SQ |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
