Svietidlo LED vstavané Alexa HL0160480012 12W čierne
Kód: 216426
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Watáž 12W SMD LED 7000K, 900lm 200-265V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 95mm Priemerná životnosť 30000h CiernaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985593579 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vstavané LED svietidlo, kruhové. |
| Priemer: | 12 |
| Výška: | 3,2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 900 lm |
| Farba svetla: | 7000K - studená biela |
| Napätie: | 200-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70 000 hodín |
| Séria: | ALEXA |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
