Svietidlo LED vonkajšie do zeme Azur HL0790290009 IP67
Kód: 212658
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| EAN: | 8680985594224 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | POWER LED svietidlo na zapustenie do zeme AZUR. |
| Šírka: | 18 |
| Výška: | 10 |
| Hmotnosť: | 1,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 900 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP67 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
