Svietidlo LED vonkajšie do zeme Azur HL0790290001 IP67
Kód: 212655
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8680985594194 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | POWER LED svietidlo na zapustenie do zeme AZUR. |
| Šírka: | 6,5 |
| Výška: | 7,8 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1W |
| Svietivosť: | 100 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP67 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
