Svietidlo LED stropné Tornado 3254 biele
Kód: 217639
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250332543 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo TORNADO, ovláda sa priloženým diaľkovým ovládačom. Kryt s efektom hviezdičiek a chrómovým prúžkom. |
| Šírka: | 48 |
| Výška: | 7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 72W |
| Farba svetla: | 3000K-6500K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú. |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, nočné svetlo, pamäť |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | TORNADO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
