Svietidlo LED stropné Tamino 2427 buk
Kód: 217546
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250324272 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo TAMINO, biely plastový kryt, kovový rám v imitácii dreva buk. |
| Šírka: | 45 |
| Výška: | 6,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1200 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + kov |
| Farba: | biela + drevo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | TAMINO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
