Svietidlo LED stropné Nikolaus 71030 biele
Kód: 222570
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5996595710309 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, s diaľkovým ovládačom. Stmievateľné, s reproduktorom, mení farbu svetla RGB. |
| Šírka: | 39,5 |
| Výška: | 9 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1600 lm |
| Farba svetla: | 3000K-6500K + RGB možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú bielu + rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nočné svetlo, časovač, pamäť, bluetooth, reproduktor |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | NIKOLAUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
