Svietidlo LED stropné Delion 6250
Kód: 211624
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250362502 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 47 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo DELION, s diaľkovým ovládaním. Biela+hnedá farba. |
| Výška: | 11 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Dĺžka: | 47 |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 3080 lm |
| Farba svetla: | 3000K-6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | hnedá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Stmievateľné: | áno |
| Séria: | DELION |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
