Svietidlo LED stropné Mokka 2987 hnedé
Kód: 222434
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250329871 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, s diaľkovým ovládačom. |
| Šírka: | 41 |
| Výška: | 10 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2000 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K + RGB možnosť meniť farby od teplej po studenú bielu + rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | hnedá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nočné svetlo, časovač, pamäť |
| Stmievateľné: | áno |
| Séria: | MOKKA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
