Svietidlo LED stropné Jasna 5196 bronzové
Kód: 213932
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250351964 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 42 |
| Výška: | 13 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo JASNA. |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1920 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | bronzová |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | JASNA |
| Hmotnosť: | 4,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
