Svietidlo LED stropné HL0270100024 24W biela
Kód: 209515
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985570402 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Šírka: | 33 |
| Výška: | 5,2 |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1485 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 180-265 V |
| Obchodný text: | LED stropové svietidlo ELECTRON |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | ELECTRON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
