Svietidlo LED stropné Hanka 3416 ružové
Kód: 213973
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| EAN: | 5998250334165 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 38 |
| Výška: | 7 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo HANKA s kresbičkami, do detskej izby. |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1560 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | ružová |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | HANKA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
